Přeskočit na obsah

Co nabízíme?

Ať už potřebujete vyklidit celý byt, kancelář, garáž, dům nebo skladiště, nebo se chcete zbavit jen několika kusů nábytku či drobného haraburdí, není pro nás nic jednoduššího. Prostě si nás objednejte, my přijedeme, vše naložíme a zbavíme vás toho. A nemusíte mít strach ani o přírodu, všechny věci jsou likvidovány zcela ekologicky. Na to máme smluvního partnera, firmu Marius Pedersen, a. s., která s veškerými odpady naloží dle zákonných podmínek. S námi budete mít doma zase pořádek.

A čeho vás rádi zbavíme? Jakéhokoliv nábytku, skříní, pohovek nebo postelí. Odvezeme vybavení bytu jako staré koberce, podlahové krytiny, obložení stěn. Zbavíme vás elektrických spotřebičů jako lednic, praček, myček a jiné elektroniky. Z drobných věcí likvidujeme třeba ošacení, prádlo, knihy, staré nádobí, ale třeba také staré zavařeniny, na nichž si už nikdo nechce pochutnávat. Postaráme se i o jakékoliv odpady včetně objemných a nebezpečných. Máte velké množství citlivých dokumentů a potřebujete se jich bezpečně zbavit? Ani to není problém, bezpečně je zabalíme a odvezeme smluvnímu partnerovi, který je spolehlivě skartuje, přičemž vlastní skartaci neplatíte.

Nabízíme kompletní služby

Kromě vyklizení a likvidace nepotřebných věcí vám nabízíme i další doplňkové služby. Hodilo by se vám vyklizené prostory vymalovat, aby vše vypadalo jako nové? Tak tohle zvládneme také, pošleme k vám své profesionální malíře, kteří vám vše vymalují či natřou tak, že to bude jako ze škatulky. Vaše nemovitost bude zářit novotou a můžete ji použít k novým účelům. Nebo potřebujete vrátit nájemní byt či připravit k nastěhování starý byt? Vaši nemovitost připravíme k nastěhování, prodeji či navrácení obci, družstvu nebo jiným poskytovatelům bydlení (např. RPG byty).

Jak si nás objednat

Objednávku můžete vyřídit telefonicky nebo vyplněním objednávkového formuláře na našem webu. Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi probere detaily objednávky a na jejich základě spočítá cenu.