Přeskočit na obsah

Malířské a natěračské
práce

Co a kde nabízíme

Nejsme jen stěhovací firma, ale také vám profesionálně vymalujeme nebo natřeme, co jen si budete přát. Tyto služby poskytujeme buď jako doplněk ke stěhování či likvidaci nebo jako samostatnou službu. Malířské a natěračské práce poskytujeme po celém regionu tzn. i ve městech Opava, Frýdek Místek, Havířov, Orlová a Karviná včetně všech přilehlých oblastí.

Kolik to bude stát

Celková cena se skládá z ceny dopravy a dále z vlastní ceny zakázky. Stanovit koncovou cenu malování dopředu není jednoduché. Na cenu má vliv výběr z širokého spektra odstínů barvy, materiál a přilnavost natírané plochy, výměra plochy a řada dalších faktorů, které lze vyřešit teprve přímo na místě. Proto k vám vždy nejdříve posíláme našeho pracovníka, aby na základě všech údajů cenu zakázky vypočítal.

Co zařídit před malováním

Po vaší objednávce k vám pošleme našeho odborníka na malířské práce. Jeho návštěva a konzultace je nabízena zdarma a není pro vás nijak závazná. S ním domluvíte všechny vaše požadavky a podrobnosti. Například si zvolíte barevný odstín, domluvíte se na termínu malování, doladíte další detaily. Na základě všech údajů vám náš pracovník stanoví konečnou cenu zakázky. Vše ostatní už pak nechte na nás.

Jak si nás objednat

Objednávku můžete vyřídit telefonicky (odkaz na Kontakty) nebo vyplněním objednávkového formuláře na našem webu (odkaz na formulář). Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi probere detaily objednávky a na jejich základě spočítá cenu.