Přeskočit na obsah

Reference

RWE

Od roku 2005 spolupracuje společnost RWE Interní služby, s. r. o. se společností Ryspol Ostrava s. r. o. Po celou dobu spolupráce vykonávala společnost Ryspol Ostrava svou práci spolehlivě, flexibilně a s maximálním respektem požadavků klienta. Vzhledem k velmi dobrým zkušenostem můžeme jen doporučit.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Vždy jsme byli spokojeni se vstřícností a flexibilitou pracovníků společnosti Ryspol Ostrava při organizaci prací i samotným výkonem práce. Vzhledem k našemu složitému provozu bylo často nutné zajišťovat práce i ve večerních hodinách nebo o víkendech, v čemž nám bylo vždy vyhověno. Nikdy nedošlo při stěhování a manipulaci i s velmi drahými přístroji k jakémukoliv poškození, pracovníci ke své práci přistupují zodpovědně.

Finanční úřad v Hlučíně

Ve všech případech jsme s firmou Ryspol byli bez výhrad spokojeni, a to jak z hlediska kvality a rychlosti zajištění objednaných služeb, tak i ve vztahu k celkovému přístupu zaměstnanců firmy, který se vždy vyznačoval ochotou, vstřícností, svědomitostí a úsilím vyhovět všem často mimořádně náročným požadavkům našeho úřadu vyplývajícím např. z nutnosti ochrany a zabezpečení dat ve stěhovaných materiálech.

Pavla, Ostrava, 42 let

Po odstěhování našich dětí jsme se s manželem chtěli přestěhovat do menšího bytu. Vybrali jsme si firmu Ryspol Ostrava. Musím říct, že všechno klapalo jako na drátkách, od počáteční konzultace pracovníka u nás doma až po převoz našich věcí. Pracovníci byli milí a ochotní, nábytek nám v novém bytě ustavili podle našeho přání. Části nábytku jsme se kvůli stěhování museli zbavit a ani to nebylo pro Ryspol problém. Za vše jim patří velký dík.

Český hudební fond, o. p. s.

Se společností Ryspol spolupracujeme již 15 let. Každoročně s jejich pomocí realizujeme stěhování více něž 100 ks nástrojů. Na stěhování klavírů a pianin jsou to odborníci na slovo vzatí.

Miroslav, Karviná, 63 let

Protože se náš rodinný dům musel bourat, museli jsme se s manželkou stěhovat do bytu. Ze stěhování jsme byli velmi nervózní, přece jen již nejsme nejmladší. Obav nás zbavila firma Ryspol Ostrava. Nejenže všechno zajistili a naplánovali, ale také nám pomohli zabalit věci a v našem novém bytě zapojili pračku i ledničku. Stěhování proběhlo naprosto bez závad a k naší velké spokojenosti. Děkujeme.

Petr, Opava, 30 let

Zakoupili jsme s manželkou krásný starší byt v Opavě, kde jsme se chtěli přestěhovat z Ostravy z panelového bytu. Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Ryspol Ostrava, která nás stěhovala. Přestěhovali naše věci bez jakéhokoliv problému nebo poškození. Ke stěhování jsme si objednali také vymalování, takže jsme se nemuseli obracet na další firmu a navíc jsme tím ušetřili.

Lukáš, Frýdek-Místek, 24 let

S přítelkyní jsme se chtěli přestěhovat z nájmu do nového rodinného domu. Známí nám doporučili využít služeb firmy Ryspol Ostrava. Obrátili jsem se tedy na ně a nelitovali jsme. Musím ocenit profesionální přístup, s jakým stěhování zvládli. Všechno proběhlo hladce a bez jakéhokoliv zaváhání.

Petr, Praha, 29 let

Našel jsem si novou práci v Praze a musel jsem se proto přestěhovat z Havířova do Prahy. Měl jsem trochu obavy, aby moje věci dlouhou cestu vydržely. Naštěstí jsem se strachoval zbytečně. Už když jsem v Havířově viděl, jak stěhováci pečlivě a s jistotou nakládají věci do auta, uklidnil jsem se. Přestěhování k mé velké spokojenosti proběhlo naprosto v pořádku, stěhováci byli ochotní, zkrátka nemohu si na nic stěžovat.