Přeskočit na obsah

Mezinárodní
stěhování

Vyřídíme všechny formality

Stěhování do zahraničí je složitější než po České republice, ale oproti minulosti se zase některé věci zjednodušily. Do zemí Evropské unie již není třeba řešit třeba cla, je pouze nutné mít seznam stěhovaných věcí. Přesto je třeba vyřešit některé formality, kupříkladu s celním úřadem. Všechny tyto záležitosti můžeme vyřídit za vás. Pokud jste již světaznalí a zkušení, můžete si balení i některé formality vyřídit sami. Všem ostatním nabízíme stěhování do zemí Evropské unie na klíč.

Co umíme

Rozhodli jste se odstěhovat z České republiky nebo naopak chcete zpět do vlasti? Chcete se přestěhovat jen za humna nebo až někam k moři? Stěhujeme do všech zemí Evropské unie. Vyřídíme všechny formality spojené s mezinárodním stěhováním. Vaše věci zabalíme s pečlivostí nutnou pro dlouhou cestu a pořídíme jejich soupis. Díky tomu bude stěhování bezpečné a bez zbytečných komplikací.

Jak si naše služby objednat

Objednávku můžete vyřídit telefonicky nebo vyplněním objednávkového formuláře na našem webu. Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi probere detaily objednávky a na jejich základě spočítá cenu stěhování.

Přestěhujeme Vás

Stěhování do zahraničí probíhá podobně jako v tuzemsku, nicméně je zpravidla delší a časově náročnější. Proto je třeba věci zabalit důkladněji a pečlivěji a pořídit jejich seznam. Veškeré přípravné práce včetně balení můžete nechat na nás, máme již řadu zkušeností se stěhováním do zahraničí a víme co a jak. Pokud si objednáte stěhování na klíč, kromě balení také provedeme demontáž nábytku, odpojení spotřebičů a všechny další služby stejně jako u stěhování tuzemského. V novém místě pak pochopitelně zase vše smontujeme a usadíme tam, kde si budetet přát.