Přeskočit na obsah

Stěhování bytů a
rodinných domů

Balení věcí

Všechno správně zabalit! To je základem bezpečného a rychlého stěhování. Jinak může v jeho přůběhu dojít ke komplikacím nebo dokonce k poškození věcí. Pokud si na balení sami troufáte, můžeme vám zapůjčit přepravky, nebo si u nás můžete zakoupit lepenkové krabice, plastové pytle, bublinkové a stahovací fólie a řadu dalších věcí. Podívejte se do e-shopu a také raději mrkněte na naše Praktické rady, jak správně balit. Chcete-li mít absolutní jistotu, balení nechte na nás. Věřte, že už v tom máme praxi. Umíme zabalit i zdánlivě nezabalitelné věci, jako vaši přerostlou bonsaj či křehkosti a elektroniku, které u nás budou po celou dobu stěhování jako v bavlnce.

Co Vám můžeme nabídnout

Ohledně stěhování vám Ryspol Ostrava může nabídnout skoro vše, na co si vzpomenete. Takže pěkně po pořádku. Jako první věc nabízíme vstupní konzultaci, je zdarma a dozvíte se na ní všechny podrobnosti ke stěhování. Pak vám zapůjčíme obalový materiál, to když si budete chtít věci zabalit sami. Nábytek rozložíme a po stěhování odborně smontujeme, aby se vám nerozsypal. A když už budeme v tom, můžete si nás objednat i na vymalování. Něco se zadrhlo? Nové prostory budete mít k dispozici až za nějakou dobu? Vaše věci vám můžeme uschovat v našem vytápěném skladu po neomezenou dobu. Nebojte se, budou tam v bezpečí díky nepřetržité elektronické i strážní službě.

Po přestěhování a doplňkové služby

Když všechno dovezeme do vašeho nového bydliště, stačí nám jen říct, kam to všechno přijde. Nábytek smontujeme a usadíme na místo. Pračku, lednici a další spotřebiče zapojíme. Chcete se při stěhování zbavit nepotřebného nábytku a nevíte jak? Těch starostí vás zbavíme, protože jako doplněk ke stěhování vám můžeme nabídnout likvidace. Nábytek, staré koberce, prostě všechno staré a nepotřebné harampádí odvezeme a předáme k ekologické likvidaci. Ke stěhování se často patří vymalovat a i tohle zvládáme, budete-li mít zájem. Nemusíte na to shánět externí firmu a šetříte svůj čas i peníze.

Nábytek a spotřebiče

Malou skříňku i obývací stěnu je třeba před stěhováním vyprázdnit, rozmontovat, police a zásuvky vyndat, všechno pěkně pozavírat a zajistit. A v novém místě zase všechno usadit, smontovat, zajistit. Že to bude fuška? Tak to nechte na nás. A co s takovou pračkou či televizorem? Jste-li technický antitalent a nevíte, jak je správně odpojit, nestyďte se za to, nikdo nemůže rozumět všemu. My se ale na tyto věci specializujeme, takže nám můžete s klidným srdcem vše svěřit. Odborně spotřebiče rozpojíme a v novém místě zase zapojíme a zprovozníme. Přesně tam, kde si budete přát. Jen pozor na lednici, nezapomeňte ji včas odmrazit! To už za vás bohužel neuděláme.

Jak si naše služby objednat

Objednávku můžete vyřídit telefonicky nebo vyplněním objednávkového formuláře na našem webu. Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi probere detaily objednávky a na jejich základě spočítá cenu stěhování.