Přeskočit na obsah

Stěhování firem,
úřadů a škol

Jak se připravit na stěhování

Aby všechno klaplo na jedničku, musíme stěhování důkladně připravit. Zašleme k vám odborného konzultanta. Seznámí se se všemi vašimi požadavky a bude vám k dispozici po celou dobu příprav. Výsledkem tak bude celkový plán stěhování a pokud bude stěhování vyžadovat více dní, sestavíme podle vašich požadavků harmonogram. Nemůže si vaše firma dovolit několikadenní výpadek práce zapříčiněný stěhováním? Pokusíme se udělat vše, aby přerušení vaší práce bylo minimální. Společně navrhneme plán stěhování tak, aby dopady na činnost vaší firmy byly minimální. Dopředu vyřešíme také pojištění. Jsme pojištěni u České pojišťovny, a. s. až do výše 4 milionů Kč a částku můžeme navýšit, pokud má váš majetek vyšší cenu.

Co vám můžeme nabídnout

Ať už potřebujete přestěhovat jednu kancelář nebo třeba velkou firmu s desítkami zaměstanců, můžete se s důvěrou obrátit na nás. Disponujeme sehraným týmem stěhovacích pracovníků, dostatkem profesionální techniky, velkým vozovým parkem a autojeřábem na přesuny těžkých břemen až do hmotnosti 20 tun. Vystěhujeme celé výrobní haly, dílny i se zařízením a stroji. Vašim požadavkům se přizpůsobíme a společně vše navrhneme k vaší maximální spokojenosti. Máte-li problém s dočasným nedostatkem vlastních prostor, neváhejte využít našeho vytápěného skladu. Vaše věci v něm budou po neomezenou dobu v bezpečí díky nepřetržité elektronické i strážní službě.

Likvidace a malířské služby

Chcete v rámci stěhování také modernizovat firmu? Zbavujete se tudíž starých kusů nábytku? Nahromadil se vám během let provozu vaší firmy různý odpad a nebyl čas se jej zatím zbavit? Stejně jako vlastní stěhování můžete na nás nechat i likvidaci vašich nepotřebných věcí. Staré haraburdí odvezeme a necháme ekologicky zlikvidovat. Potřebujete nové prostory před nastěhováním vymalovat a uvést k dokonalosti? Nezdržujte se hledáním služeb jiné firmy, jakékoliv malířské a natěračské práce zajišťujeme vlastními silami. Budete tak mít všechny služby kompletně od nás rychle a levně.

Vlastní stěhování

Pokud máte ze stěhování starosti, pak je s důvěrou můžete vložit na naše bedra. Vy nám pak již jen můžete říkat, co, jak a kam. Nemusíte mít obavy z poškození firemní agendy a dokumentace, máme na všechno vhodné obaly, přepravky, krabice, bedny i speciální obalový materiál. I vaše citlivé dokumenty budou po celou dobu stěhování v bezpečí. Na elektroniku, počítače či kopírky ani nepotřebujete původní obaly, opět si s tím budeme vědět rady a všechno bude jako v bavlnce. Zabalíme, naložíme a bezpečně odvezeme do vašeho nového působiště. Nábytek usadíme a smontujeme dle vašeho přání.

Jak si naše služby objednat

Ohledně stěhování vám Ryspol Ostrava může nabídnout skoro vše, na co si vzpomenete. Takže pěkně po pořádku. Jako první věc nabízíme vstupní konzultaci, je zdarma a dozvíte se na ní všechny podrobnosti ke stěhování. Pak vám zapůjčíme obalový materiál, to když si budete chtít věci zabalit sami. Nábytek rozložíme a po stěhování odborně smontujeme, aby se vám nerozsypal. A když už budeme v tom, můžete si nás objednat i na vymalování. Něco se zadrhlo? Nové prostory budete mít k dispozici až za nějakou dobu? Vaše věci vám můžeme uschovat v našem vytápěném skladu po neomezenou dobu. Nebojte se, budou tam v bezpečí díky nepřetržité elektronické i strážní službě.