Přeskočit na obsah

Stěhování
těžkých břemen

Co všechno stěhujeme

Přestěhovat umíme vlastně všechno do hmotnosti 20 tun. Zahradní domky, nápojové automaty, soustruhy a obráběcí stroje, klavíry a piána, na co si jen vzpomenete. Stěhování trezorů již máme v malíku, a umíme si s tím poradit. Hrajete rádi na piáno? Po jeho přestěhování a usazení si hned můžete střihnout něco od Maláska, stěhujeme tak, že není třeba opětovně ladit. A nastane-li situace, kdy nelze trezor či jiné břemeno vystěhovat dveřmi, vystěhujeme je třeba oknem, je-li ta možnost.

Co umíme

I když mají naši stěhováci pořádnou páru, ne všechno zvládnou odstěhovat svýma rukama. Na těžké věci jsme vybaveni jinak. Hydraulická čela na automobilech, autojeřáb na trezory, stěhovací řemeny, zvedáky a další profesionální vybavení, vše máme k dispozici. Stěhování těžkých břemen? Víme jak na to a umíme to. Bezpečí je na prvním místě, proto zajistíme také statické posouzení vašich prostor, bude-li potřeba.

Jak si naše služby objednat

Objednávku můžete vyřídit telefonicky nebo vyplněním objednávkového formuláře na našem webu. Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi probere detaily objednávky a na jejich základě spočítá cenu stěhování.

Jak stěhujeme

Na stěhování těžkých břemen máme v prvé řadě silné a vyškolené pracovníky. Dále máme široké spektrum profesionálního stěhovacího vybavení a náčiní. Díky tomu víme, jak co nejbezpečněji a s co nejmenší námahou těžká břemena dostat kam je třeba. Podle povahy a hmotnosti břemene zvolíme vždy nejvhodnější vůz z našeho vozového parku. Někdy přijde na řadu i autojeřáb. Výsledkem sehraného stěhovacího koncertu je bezpečné a přesné umístění břemene do nových prostor. A máte-li snad pochybnosti, zda se třeba trezor na novém místě nepropadne podlahou, ještě před samotným stěhováním zajistíme odborný statický posudek.